Zcash mining, miner a těžba

Virtuální měny nabízí obrovský potenciál, a to především měny, které nejsou tak rozšířené. Mezi takové patří i moderní Zcash, který vsází na naprostou anonymitu. Hledáte-li způsob, jak těžit Zcash, určitě by Váš první krok měl směřovat k zařízení zvané Zcash miner. Tohle zařízení bude výchozím pro věc, jako je těžba Zcash. Pokud něco o kryptoměnách víte, pak si možná nyní myslíte, že zařízení k těžbě této měny bude muset být mimořádně výkonná, jako sofistikované asic čipy. Tato zařízení však nejsou pro Zcash nutná, neboť ZEC miner funguje na principu většího počtu GPU. To znamená, že investice do Zcashe bude spočívat v pořízení zařízení zvaného GPU miner. S ním nebude Zcash těžba nikterak složitá.

Proč vyzkoušet těžbu měny Zcash?

  • Poměrně nová měna
  • Vysoký potenciál
  • Naprostá anonymita při provádění transakcí
  • Snaha o navrácení naprosté decentralizace
  • Velmi zajímavý kurz měny
  • Nepříliš složitá těžba

Jestliže si nejste jisti v tom, jak vydělat Zcash co nejefektivněji nebo si dokonce myslíte, že nemáte vůbec šanci, jak získat Zcash, neboť Vaše zařízení není dostatečně výkonné, neváhejte využít Zcash calculator https://whattomine.com/coins, který slouží k těmto účelům naprosto skvěle. Zde si vyberete, jakou měnou chcete spočítat, nastavíte veškeré parametry Vašeho zařízení a následně vám Zcash kalkulačka spočívá, zdali je pro vás Zcash mining vůbec rentabilní.

Jak na to?

Základ spočívá v dostatečně výkonném zařízení, avšak ne tak sofistikovaném, jako jsou asic čipy. Jakmile budete tohle zařízení mít, bude nutné nainstalovat příslušný software. Následně se stačí zapojit do nějakého z dostupných poolů pro maximalizaci Vašich výdělků. Zcash není tak rozšířená virtuální měna jako bitcoin, což s sebou nese výhodu v podobě o mnoho rychlejší a jednodušší těžby, avšak naopak nemůžete očekávat, že bude těžba nějak extra efektivní.

Nově lze těžit tuto měnu i pomocí speciálních zcash zec Asic minerů od společnosti Bitmain.com. Equihas asic miner byl představen v roce 2018. Nabízí nižší spotřebu a vyšší výkon než GPU sestavy.

Koupit miner