Siacoin mining, miner a těžba

Líbí se Vám potenciál alternativních kryptoměn, a proto hledáte, jak těžit Siacoin? Pokud ano, určitě neváhejte a využijte možnost investice do Siacoinu. Ačkoliv mnozí by mohli namítat, že nemá cenu do této měny investovat, neboť již zažila velký skok ve své hodnotě a nyní je na lokálním minimu, opak je pravdou. Těžba Siacoin je mimořádně perspektivní, neboť vytěžit tuto měnu není nikterak složité. Vzhledem k tomu, že Siacoin miner sestává ze zařízení s větším počtem GPU, a nikoliv ze zařízení na bázi asic mineru, je možné očekávat poměrně jednoduchou a efektivní těžbu.

Obtížnost neustále roste

Abyste si však nemysleli, že se jedná o měnu, kterou je jednoduché těžit, a jejíž Siacoin těžba bude efektivní i za několik let, je nutné zmínit, že je stále těžší, jak získat Siacoin. Postupné emitování této měny do oběhu má za následek stále těžší získání, na což byste měli reagovat pořízením speciálního zařízení pro těžbu a následnou těžbou. Co budete potřebovat pro efektivní těžbu Siacoinu?

  • Dostatečně výkonný hardware – Rig alespoň se čtyřmi grafickými kartami
  • Speciální software – software k těžbě zahrnuje mimo jiné i správný operační systém
  • Stabilní připojení k rozvodné síti – je výhodné využít úsporných zdrojů elektrické energie
  • Zkušenosti nebo rady někoho znalého – důležité především v případě, kdy to s těžbou myslíte opravdu vážně

Je vhodné brát Siacoin mining jen jako záložní pro případ, kdy by Vaše primární měna, například ethereum, zažila nějaký skok nebo se z ní stala neatraktivní záležitost. Jak vydělat Siacoin pak bude otázka toho, jak se bude vyvíjet trh s těmito alternativními kryptoměnami.

Spočítejte si své šance

Na internetu můžete najít velmi užitečné nástroje. Jedním z nich je Siacoin kalkulačka, která Vás může ujistit, že Vaše zařízení je k těžbě dostatečně výkonné. Takový Siacoin calculator je dostupný všem, a to na webu https://whattomine.com/asic.

Koupit miner