Monero mining, miner a těžba

Těžba bitcoinu již není efektivní, což ví každý, kdo se aktivně zajímá o kryptoměny. Na řadě proto jsou alternativní kryptoměny, mezi kterými najdete i Monero. Monero těžba nepatří mezi ty složitější a náročnější, a to i díky tomu, že veškerou těžbu je možné zvládnout prostřednictvím RIGu s kvalitními grafickými jednotkami. Monero miner je tedy klasický RIG, který je osazený základními součástkami pro těžbu této anonymní virtuální měny. Nyní je nasnadě otázka, jak těžit Monero co nejefektivněji?

Vsaďte na kvalitní optimalizaci svého zařízení

V dnešní době se stává Monero stále atraktivnější kryptoměnou, a to nejenom díky své anonymitě. Proto nejsnadnější cestou k tomu, aby byla Vaše těžba Monero co nejvíce efektivní, bude spočívat ve správně nastaveném a dostatečně výkonném RIGu. Svůj RIG byste měli mít osazený špičkovými komponentami, a to ideální více jak čtyřmi jednotkami GPU. Taktéž nesmíte zanedbat správný software, bez kterého je Monero mining prakticky nemožný. S tímto základem nebude problém, jak získat Monero snadno a rychle.

Zapomeňte na nepoctivé metody

Možná jste četli o útocích vzhledem k této měně nebo dokonce o využívání větších portálů, které těžili tuto měnu na úkor svých návštěvníků. Vás však nic z tohoto trápit nemusí, neboť jste se rozhodli jít na těžbu této měny poctivým a efektivním způsobem. Abyste zjistili, jak moc efektivní ve své těžbě jste, měli byste využít nástroj zvaný Monero calculator. Jde o jednoduchý, ale velmi účinný nástroj, který Vám řekne, zdali se vám investice do Monera vyplatí. Monero kalkulačka má mnoho podob, Vy však můžete využít tu nejvíce universální, kterou je https://whattomine.com/coins. Pokud se ptáte, jak vydělat Monero a proč se o tuto měnu vůbec snažit, zopakujte si důvody, proč je tato měna tak skvělá:

  • Naprostá anonymita
  • Stále se zvětšující hodnota
  • Jednoduchá těžba
  • Měna založená na CryptoNote

Koupit miner