ASUS ROG STRIX GAMING RX VEGA 64 O8G

Kód: 376
17 013 Kč 14 060,33 Kč bez DPH
Skladem

Záruka 36 měsíců.

Grafická karta 8GB HBM2 (1.9Gbps), AMD Radeon Vega (1298MHz), Boost clock 1590MHz, 4096 SP/ 64 CU, PCIe x16, 2048bit, HDMI, 1x DVI-D, 2x HDMI 2.0, 2x DP

Prod. číslo:  90YV0B00-M0NM00

+ ZDARMA v hodnotě 1 468,- Hra pro PC Far Cry 5

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grafická karta Asus ROG Strix GAMING RX VEGA vám přináší ty nejlepší herní zážitky. Tento model vybavený osvětlením Aura Sync RGB, podporou virtuální reality a 4K vám nabídne ty nejlepší technologie z dílny společnosti Asus, včetně MaxContact, která zajišťuje dvojnásobnou kontaktní plochu s GPU pro efektivnější odvod tepla. Tato technologie také zahrnuje patentované ventilátory s certifikací IP5X Wing-Blade s maximálním průtokem vzduchu a velmi dlouhou životností. Optimální chlazení systému má pak na starost Asus FanConnect I s 4pinovými hybridně řízenými konektory.

Klíčové vlastnosti grafické karty ASUS ROG STRIX GAMING RX VEGA 64 O8G 8GB HBM2

 • ASUS Aura Sync synchronizace osvětlení RGB LED umožňuje pokročilé možnosti personalizace
 • Technologie MaxContact zaručující dvojnásobnou kontaktní plochu s GPU pro zlepšení přenosových vlastností tepla
 • Patentované ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel a certifikací IP5X pro maximální průtok vzduchu a delší životnost
 • ASUS FanConnect II vybavený konektory pro hybridní řízení ventilátoru pro optimální chlazení systému
 • Unikátní Technologie Auto-Extreme technologií Super Alloy Power II poskytuje špičkovou kvalitu a nejvyšší spolehlivost
 • HDMI porty připravené na hry ve virtuální realitě - užívejte si virtuální realitu kdykoliv, aniž byste museli vyměňovat kabely
 • GPU Tweak II a XSplit Gamecaster poskytuje intuitivní možnosti nastavení výkonu a streaming v reálném čase

Asus ROG Strix umocňuje herní zážitek

Díky portům HDMI si můžete vychutnat zážitky ve virtuální realitě. ROG Strix RX VEGA je vybavena i funkcí GPU Tweak II a XSplit Gamecenter. Pomocí kterých lze snadno ladit výkon a streaming her. Asus Aura Sync RGB LED udělá z hraní nezapomenutelný zážitek. Nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení herního systému. Prvky osvětlení na předním i zadním panelu umí zobrazit miliony barev v šesti různých přednastavených režimech – vždy zapnuto, pomalé rozsvěcení a zhasínání, blikání, přecházení mezi barvami, pulzování do rytmu přehrávané hudby či změna barvy dle aktuálního zatížení GPU. 

Technologie AMD FreeSync minimalizuje problémy s komunikací mezi procesorem a monitorem. Tím eliminuje zpoždění obrazu a zajišťuje plynulý průběh her. S herními grafickými kartami ROG Strix okamžitě nabíhá obraz, objekty vypadají ostřeji a hra je plynulá.

Maximálně tichá grafická karta

Máte rádi ticho? Tato karta vám jej nabídne, pokud teplota zůstane pod 55 °C, zastaví inovativní technologie 0dB Silent Gaming ventilátory a znovu je roztočí, až při překonání této teplotní hranice. Ventilátory jsou navíc odolné dle standardu IP5X, což slibuje vyšší spolehlivost, delší životnost a optimální výkon v maximálním zatížení. S aplikací GPU Tweak II si budete moci snadno nastavit tyto režimy Asus FanConnect II:

 • Automatický režim – systémový ventilátor se řídí dle výchozího nastavení z výroby
 • Manuální režim – můžete si nastavit konstantní rychlost pro připojené ventilátory
 • Uživatelský režim – umožňuje vám nastavit systémový ventilátor, tak aby jeho rychlost otáčení závisela na teplotě procesoru nebo GPU. Kalibrační systém navíc detekuje připojené ventilátory a dovoluje jejich jemné ladění.

GPU s neuvěřitelnou odolností, spolehlivostí a životností

Komponenty Super Alloy Power II značně zvyšují účinnost a snižují ztráty energie. Asus ROG Strix byla vyrobena 100% automatizovanou technologií Auto-Extreme s použitím těch nejkvalitnějších materiálů. Tato technologie zajišťuje konzistentní kvalitu, lepší výkon i dlouhou životnost produktu. Od zavedení Auto-Extreme se spolehlivost grafických karet zvýšila o 30 %. Navíc je tento výrobní proces šetrný k životnímu prostředí a snižuje spotřebu energie až o 50 %. A jaké jsou všechny výhody technologie Auto-Extreme?
 • 100% automatizace – odstranění lidského faktoru z výrobního procesu
 • Zesílená odolnost komponentů pro vyšší stabilitu při přetaktování
 • Pokročilá a zesílená kontrola kvality
 • Inovativní design komponentů
 • Hladká deska plošných spojů bez ostrých výstupků
 • Výroba bez použití lepidel a agresivních chemikálií
 
 
 
 
 
 
 • Nevíte, jak si vybrat správnou grafickou kartu? Záleží především na požadovaném výkonu grafické karty. Důležitý je také typ rozhraní, kterým se připojuje k základní desce. Pro pomoc s výběrem zadejte požadované parametry grafické karty.
Parametry a specifikace
 
Hraní her
Modelové označení
AMD Radeon Vega
Paměť
Frekvence
1 590 MHz
945 MHz (0,95 GHz)
Rozměry
Šířka
29,8 cm
Rozhraní
PCI Express x16 3.0
DVI, HDMI, DisplayPort
Počet výstupů
5
Technologie
Speciální funkce grafické karty
Radeon VR-Ready
DirectX 12
Další technologie
HDCP
Chlazení
Aktivní
Tříslotový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .