Ethereum mining, miner a těžba

Virtuální měny jsou velmi atraktivní oblastí, což platí dvojnásob o kryptoměně ethereum. Právě proto se není čemu divit, když všechny zajímá ethereum těžba. V dnešní době již není těžba ethereum nikterak jednoduchou a rychlou záležitostí, avšak stále jde o dostupnější záležitost než těžba bitcoinu, který vyžaduje speciální asic zařízení. Pro ethereum mining však naštěstí ještě stále stačí takzvaný gpu miner neboli silná grafická karta z PC. I přesto se však vyplatí podívat, jak těžit ethereum co nejefektivněji. Abyste mohli využít efektivitu této měny na maximum, určitě se vyplatí projevit zájem i o moderní měnu ethereum classic.

 

Stavba výkonné sestavy se může vyplatit

Zajímá vás, zdali se vám investice do ethereumu vyplatí? Tato kryptoměna zažívá v poslední době velký boom, s čímž však souvisí poněkud složitější těžba. Na eth miner proto vznikají stála větší nároky, což by Vás však nemělo odradit od samotné těžby.

Jak začít, abyste měli co největší úspěch?

Otázka, jak vydělat ethereum, nemá jednoduchou odpověď. Obecně se však vyplatí respektovat základní zásady, kterými jsou:

  • Pracovat v efektivním poolu
  • V případě jakékoliv změny v obtížnosti těžby na tuto změnu aktivně zareagovat
  • Nebát se nadále investovat do těžebního zařízení

S tím souvisí i to, jak by měl vypadat samotný ethereum miner. Nemusíte investovat do drahých a nákladných asic zařízení, ale stačit vám bude takzvaný rig osazený dostatečným počtem gpu. I díky tomu nabízí ethereum obrovský potenciál, což potvrzuje i ethereum kalkulačka.

Vypočítejte si svůj těžební výkon

Získat přehled o tom, kolik a jak získat ethereum, Vám napoví ethereum calculator. Na internetu jich můžete najít skutečně mnoho, a to například na portálu https://whattomine.com/coins, kde si můžete najít kalkulačku přímo pro ethereum. Tato zařízení však nachází uplatnění především u bitcoinů.

Nově je možné využít i asic ethas eth miner od společnosti Bitmain.com. Ethereum asic miner je cenově výhodnější než klasická GPU sestava.

Koupit miner