Dash mining, miner a těžba

Hodláte těžit Dash, a proto hledáte informace o tom, jak těžit Dash? Víte o tom, že Dash mining je poměrně náročná záležitost, ale i přesto byste to chtěli zkusit? Abyste mohli nějakou minci této měny opravdu získat, čeká Vás poměrně náročná cesta. Budete mít před sebou nejenom výběr zařízení, jako je Dash miner, ale také volbu vhodného softwaru, který Vám zpřístupní co nejefektivnější způsoby, jak získat Dash.

Náročná těžba, která přinese kýžené výsledky

Není žádným tajemstvím, že jak bitcoin, tak ostatní podobné měny, jako je Litecoin či právě Dash, jsou poněkud náročnější na výkon zařízení. I proto se pro těžbu takových měn začala vyrábět speciální zařízení, která jsou nazývána jako asic minery. Tyto minery vyrábí osvědčená firma Bitmain. S těmito zařízeními nebude Dash těžba tolik složitá, jako by tomu bylo v případě klasických Rigů s větším počtem grafických jednotek, což někdo v dnešní době označuje za zcela neefektivní či nemožné. Jestliže si nejste jisti tím, zdali je Vaše zařízení dostatečně výkonné, určitě využijte nástroj zvaný Dash calculator. Tato Dash kalkulačka má svůj web https://whattomine.com/asic, na kterém najdete přehledný formulář, do kterého zadáte základní informace o Vašem zařízení a o vlastnostech Vaší těžby. Jde o základní informace, jako například:

  • Výkon Vašeho mineru
  • Spotřeba a cena elektrické energie
  • Podíl v těžebním poolu (pokud v nějakém jste)
  • Aktuální kurz a cena Dash

Nehledejte složitosti tam, kde nejsou

I přes veškerou náročnost se těžba Dash vyplatí mnohem více než těžba bitcoinu. Pokud se tedy rozhodnete uskutečnit investici do této měny v podobě speciálního zařízení určeného pro těžbu, určitě nebudete litovat, neboť investice do Dashu je něco, co se stále vyplatí. Stačí proto zainvestovat do speciálního zařízení, všechno dostatečně kvalitně nastavit a už nebudete muset řešit to, jak vydělat Dash.

antminers9

Koupit miner