Bitcoin

Snad každý uživatel internetu nebo aktivní obchodník na burze již někdy slyšel termín bitcoin. Ne každý však ví, co je to bitcoin, k čemu slouží a proč se o něj zajímat. Co je bitcoin je otázka, na kterou je možné zodpovědět velmi jednoduše – jedná se o virtuální měnu, která bývá označována také jako kryptoměna. Pokud však chcete znát odpověď na otázku co je virtuální měna bitcoin, je nutné se do problematiky kryptoměna ponořit poněkud hlouběji.

Měna, která může změnit Váš život

Lidé, kteří se začali zajímat o bitcoiny aktivním způsobem, velmi rychle přijdou na to, že jde o atraktivní záležitost. Virtuální měna bitcoin byla založena v roce 2009 a v dnešní době představuje velmi diskutované téma, a to nejenom díky aktuální ceně.

To, co dělá tuto virtuální měnu tak známou a výjimečnou, je decentralizace. Ta pramení ze samotné myšlenky, že ani autor této měny, ani jednotlivec, skupina ani jakákoliv vláda nemohou jakkoli ovlivňovat tuto měnu. Ve hře jsou však i další fakty:

  • Měnu nelze ničit ani padělat
  • Nelze zabavovat účty
  • Není možné způsobovat inflaci
  • Nikdo nemá kontrolu nad peněžními toky

Zajímavostí také je, že měna bitcoin má již předem stanovený limit celkové emise, což je také důvod, proč se hodnota této měny neustále zvyšuje. Určitě se nyní ptáte, jak na bitcoin, co musíte udělat pro to, abyste mohli touto zajímavou měnou disponovat? Existují dvě cesty, jak k této měně přijít: pomocí těžby a obchodováním.

Pracujte s měnou budoucnosti

Vidina velkého výdělku láká určitě každého, avšak je nutné si uvědomit, jak na bitcoiny vlastně jít. Existuje sice jednoduchá možnost, kterou je obchodování, avšak mnohem atraktivnější se jeví takzvaná těžba bitcoinu. Ta velmi zjednodušeně spočívá v propůjčování výkonu počítače pro provádění transakcí v rámci této měny.

Nyní již víte, co jsou bitcoiny a proč byste se o ně měli zajímat, proto se neváhejte dozvědět něco více o získávání této měny.

antminers9

Koupit miner